Instalacje teletechniczne Pruszków, Piastów, Nadarzyn

"nowoczesne technologie są gwarancją bezpieczeństwa i sukcesu..."

Instalacja teletechniczna w XXI wieku to niezbędny element każdego nowoczesnego domu, biura, magazynu, hotelu, restauracji czy urzędu. Firma "kodif" oferuje Państwu pełną obsługę serwisową, montaż instalacji teletechnicznych, systemów sygnalizacji czy dozoru oraz sprzedaż najwyższej klasy sprzętu z gwarancją door to door. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontakt telefoniczny 792 311 822 lub e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Nasz serwisant dojedzie do Państwa w ustalonym terminie, naprawi gniazdo komputerowe, wykona przegląd i usunie usterki systemu alarmowego, domofonowego lub telewizji dozorowej. 

ZAKRES USŁUG:

  • sieci komputerowe: Sprawnie działająca oraz niezawodna sieć komputerowa to podstawa dobrze funkcjonującego biura, domu czy firmy. Coraz więcej informacji, zasobów danych i szybki dostęp do nich, jest wręcz niezbędny dla milionów ludzi pracujących na świecie. Proponujemy Państwu pełen serwis instalacji i urządzeń zarówno w biurach, lokalach usługowych, jak i mieszkaniach. Zudujemy sieć według najwyższych standardów, tak aby była funkcjonalna i niezawodna.
  • telewizja dozorowa (CCTV): Bezpieczeństwo jest niezwykle ważnym elementem każdej restauracji, hotelu, osiedla czy domu. Kamery skutecznie zniechęcają przestępców do popełniania niedozwolonych czynów. Dzięki rejestracji zdażeń w łatwy i niepodważalny sposób, możemy wyjaśnić sporne sytuacje oraz dotrzeć do sprawców. Dobrze wykonany system CCTV oraz odpowiedniej klasy sprzęt pozwala na niezwykle precyzyjny odczyt obrazu. Nasza firma zamontuje dla Państwa sprawdzony i markowy system telewizji dozorowej oraz zajmie się jego serwisem.
  • sygnalizacja alarmowa: Nasze miejsca zamieszkania, czy miejsca pracy coraz częściej wyposażone są w cenny sprzęt i przedmioty. Przechowujemy w nich komputery, które są nośnikami prywatnych plików czy danych osobowych klientów. Obecnie dobre zamki, drzwi antywłamaniowe i rolety nie są przeszkodą dla złodzieja. Większość towarzystw ubezpieczeniowych wymaga montażu takiego systemu w ubezpieczanym przez nie miejscu. Naszym klientom oferujemy renomowane i certyfikowane alarmy.
  • domofony i wideodomofony: W dzisiejszych czasach domofon jest już standardem w każdym obiekcie mieszkalnym czy siedzibie firmy. System domofonowy lub wideodomofonowy pozwala użytkownikom kontrolować osoby odwiedzające nieruchomość. Jest to prosty sposób na zabezpieczenie przed dostaniem się do obiektu osób niepowołanych. Kodif zajmuje się montażem oraz serwisem nowoczesnych systemów domofonowych i wideodomofonowych wieloabonentowych, jak również jednoabonentowych.
  • kontrola dostępu: Jest to coraz częściej stosowany system w budynkach biurowych i firmach. Pozwala na określenie i nadanie uprawnień konkretnym użytkownikom w dostępie do wyznaczonych pomieszczeń. Daje możliwość rejestru zdarzeń, czyli wejść i wyjść danej osoby. Zapewniamy fachowy serwis i montaż urządzeń kontroli dostępu.

OBSZAR DZIAŁANIA:

Pruszków, Piastów, Nadarzyn, Raszyn, Komorów, Ożarów Mazowiecki