Montaż kamer, alarmów, domofonów Marki "bezpieczeństwo i funkcjonalność"

Systemami ochrony mienia zajmujemy się od wielu lat. Zdobyte doświadczenie pozwala nam dobierać odpowiedni sprzęt, wybierać najlepszych producentów oraz dostosowywać oferty do potrzeb przyszłych użytkowników. Każdego z naszych klientów traktujemy równo, nie dzieląc na lepszych i gorszych. Realizujemy inwestycje zarówno dla dużych firm, hoteli, wspólnot mieszkaniowych, jak i dla osób prywatnych czy restauratorów. Prowadzimy również serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny door-to-door. Nasi serwisanci posiadają zaświadczenie o niekaralności, świadectwo kwalifikacji, dyplomy ze szkoleń oraz doświadczenie. Powierzając inwestycję naszej firmie, wybierają Państwo bezpieczeństwo. Nasz teren działania to nie tylko Marki, ale również Legionowo, Słupno, Jabłonna, Kobyłka i inne. Zapraszamy do zamówienia naszej oferty pod numerem 792 311 822 lub e-mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wideodomofony- Vidos, Dahua i Urmet to według nas topowa trójka producentów systemów domofonowych wideo. Cechuje je innowacyjność, nowoczesny design i bezawaryjność. Szereg udogodnień i funkcji zaczyna się na otwieraniu kartą RFID, a kończy na zdalnej obsłudze w sieci.

Domofony- W tej dziedzinie plecamy sprzęt Commax oraz Urmet. Dzięki ciekawym rozwiązaniom możemy zamontować Państwu domofon wbudowany w skrzynkę na listy, panele bramowe z czytnikami breloków czy szyfratorem. Wykonujemy instalacje wieloabonentowe (w blokach) oraz jednoabonentowe (w domach).

Chciałbyś zamontować domofon zintegrowany ze skrzynką na listy, ale nie wiesz jaki zostawić otwór? Wymiary znajdziesz na dole strony w załącznikach (Pobierz załączniki)

Telewizja dozorowa CCTV- Sprzęt firmy Dahua to najlepsze połączenie stosunku jakości do ceny. Szeroka gama kamer oraz rejestratorów pozwala nam na proponowanie ich zarówno w domach, lokalach usługowych, biurowcach czy ekskluzywnych nieruchomościach. Dahua to zdecydowany faworyt wśród producentów monitoringu wizyjnego.

Systemy alarmowe SSWIN- Polska firma z Gdańska Satel to wiodący producent systemów alarmowych w naszym kraju i Europie. Ciągły rozwój produktów, nowoczesny styl i wysoka jakość sprawia, że Satel jest jedynym racjonalnym wyborem systemu SSWIN. Możemy zabezpieczyć dla Państwa zarówno wnętrze domu, jak i teren zewnętrzny. 

 

RODZAJE CZUJEK ALARMOWYCH:

 • ruchu PIR- wykrywa temperaturę ciała
 • ruchu 2x PIR- wykrywa temperaturę ciała + potwierdzenie z drugiej (zabezpieczenie przed fałszywymi alarmami)
 • ruchu PIR + MV- wykrywa temperaturę ciała + odbija fale radiowe od ruchomego przedmiotu
 • zewnętrzna 2x PIR- jak wyżej + wodoszczelność
 • zewnętrzna PIR + MV- jak wyżej + wodoszczelność
 • kurtynowa PIR- "okienna" wykrywa temperaturę ciała, pozwala małą wiązką dobepieczyć okna czy wejścia np. na noc
 • bariera podczerwieni- wykrywa przerwanie wiązki światła podczerwonego, służy do zabezpieczania terenów zewnętrznych posiadłości
 • stłuczeniowa- akustyczna, załącza alarm podczas wybicia szyby
 • kontaktron- magnetyczna, wykrywa przerwanie pola magnetycznego podczas otwarcia drzwi lub okien
 • przeciwpożarowa- mierzy gęstość powietrza i wykrywa zadymienie
 • gazu- wykrywa obecność ulatniających się lub celowo wpuszczanych do pomieszczenia gazów
 • zalania- przypodłogowa, wywołująca alarm podczas zalania

OBSZAR DZIAŁANIA:

Marki

Okolice Marek: Legionowo, Jabłonna, Kobyłka,Słupno, Nadma, Turów, Maciołki,Cegielnia, Sieraków, Pólko, Kozłówek, Kozia Góra, Nowe Słupno, Nowe Parcele, Słupno- Górki