Montaż kamer, alarmów, domofonów Łomianki "bądź bezpieczny"

Zajmujemy się montażem oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym systemów zabezpieczeń nieruchomości. Kupując naszą usługę i sprzęt dostaniesz nawet 36 miesięcy gwarancji door to door. Na rynku istniejemy już 10 lat i mamy za sobą szereg zrealizowanych inwestycji. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych, deweloperów, zarządców nieruchomości, właścicieli lokali usługowych i gastronomicznych. Nasi monteży i serwisanci to wykwalifikowani specjaliści. Każdy z naszych pracowników posiada zaświadczenie o niekaralności, dlatego zlecając realizację inwestycji możesz czuć się bezpiecznie. Nasze usługi świadczymy na terenie Łomianek oraz okoliczych miejscowości (Izabelin, Klaudyn, Kiełpin, Laski i inne). Po więcej informacji zapraszamy pod numerem telefou 792 311 822 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telewizja dozorowa CCTV- Nasze systemy oparte są na niezawodnym i atrakcyjnym cenowo sprzęcie Dahua. Zajmujemy się kompleksowo układaniem instalacji, montażem kamer, rejestratorów, switchy, zasilaczy, ustawianiem kamer, konfiguracją systemu, udostępnieniem podglądu w sieci oraz późniejszym serwisem.

Systemy alarmowe SSWIN- Do zabezpieczeń przed włamaniem polecamy i montujemy systemy Satel. Jest to polska firma istniejąca na rynku od wielu lat. Sprzęt Satela cechuje bezawaryjność, elegancja i nowoczesność. Zaprojektujemy, wykonamy, dostarczymy osprzęt i uruchomimy alarm w Twojej nieruchomości.

Domofony- Zajmujemy się montażem oraz konserwacją domofonów jednoabonentowych oraz wieloabonentowych. Preferujemy systemy domofonowe Commax oraz Urmet. Realizujemy zlecenia zarówno dla domów jednorodzinnych, jak i duże systemy wieloabonentowe ze stacją portierską i kontrolą dostępu. Nasz sprzęt może być wyposażony w czytniki breloków i kart RFID, u nas znajdziesz również bramofony zintegrowane ze skrzynką na listy.

Wideodomofony- Montowane przez naszą firmę wideodomofony to niezawodny osprzęt wiodących firm Vidos, Dahua oraz Urmet. W zależności od Twoich wymagań oraz potrzeb, pomożemy Ci wybrać odpowiedni wideodomofon. Twój system może być wandaloodporny, wodoszczelny, działający w sieci (możliwość odbierania połączeń oraz sterowanie otwieraniem w sieci), wbudowany w skrzynkę na listy, robić zdjęcia osób podchodzących do wejścia, wyposażony w czytnik RFID.

Chciałbyś zamontować domofon zintegrowany ze skrzynką na listy, ale nie wiesz jaki zostawić otwór? Wymiary znajdziesz na dole strony w załącznikach (Pobierz załączniki)

SKRÓTY FUNKCJI KAMER:

  • BLC "Back Light Compension"- Automatyczne poprawienie widoczności obiektu na pierwszym planie obrazu. Niezbędne przy mocnym świetle padającym z za obserwowanego obiektu.
  • DIS "Digital Image Stabilizer"- Cyfrowa stabilizacja obrazu, redukcja drgań. Konieczna dla kamer usytuowanych w pobliżu urządzeń wywołujących drgania, dróg o dużym natężeniu ruchu.
  • WDR "Wide Dynamic Range"- Automatyczne rozjaśnianie i przyciemnianie poszczególnych fragmentów obrazu. Funkcja sprawdza się, jeżeli obiektyw skierowany jest w nasłonecznione witryny bądź okna.
  • HLC "High Light Compensation"- Wykrywanie mocnego oświetlenia i automatyczna redukcja jego jasności. Filtr przeznaczony dla kamer na parkingach, wjazdach i wyjazdach z garaży.
  • DNR "Digital Noise Reduction"- Redukcja szumów. Niweluje smużenie obrazu spowodowane poruszającymi się w polu widzeia kamery obiektami. 
  • AWB "Automatic White Balance"- System redukcji przebarwienia obrazu przy różnym naświetleniu otoczenia. Poprawia odwzorowanie faktycznych kolorów.
  • AGC "Automatic Gain Control"- Wzmocnienie sygnału wizji, poprawia wyrazistość i przejrzystość obrazu.

OBSZAR DZIAŁANIA:

Łomianki

Okolice Łomianek: Kępa Kiełpińska, Kiełpin Poduchowny, Jabłonna, Kiełpin, Dziekanów Leśny, Bagno, Dziekanów Polski,Dąbrowa, Bukowiec, Sadowa, Legionowo, Izabelin-Dziekanówek, Chotomów, Dziekanów Nowy, Rajszew, Pieńków, Rajszew, Stanisławów Drugi, Młynisko