Montaż kamer, alarmów, domofonów Piaseczno "niezawodny i zaawansowany sprzęt"

Systemy zabezpieczeń oraz kontrola dostępu to podstawa dla bezpieczeństwa mieszkańców, gości, mienia firm. W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalny sprzęt do podglądu wizyjnego (kamery), powiadamiania o włamaniu i napadzie (alarmy), kontroli dostępu (domofony i wideodomofony). Nasza firma dysponuje dużym doświadczeniem i konkurencyjnymi cenami. Zrealizowaliśmy wiele inwestycji dla osób prywatnych, restauracji, instytucji publicznych i różnych firm. Zajmujemy się zarówno małymi inwestycjami (domy i mieszkania), jak i dużymi (hale produkcyjne, biura). Nasz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny pracuje 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zlecając nam wykonanie zabezpieczenia nieruchomości, dostaną  Państwo nawet 36 miesięcy gwarancji door to door. Świadczymy usługi w Piasecznie i okolicach Piaseczna tj. Konstancin- Jeziorna, Józefosław, Magdalenka i inne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą cenową pod numerem 792 311 822 lub za pomocą poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Domofony- Zachęcamy do skorzystania z instalacji systemów domofonowych Commax oraz Urmet. Ciekawy design, łatwość obsługi i niezawodność to tylko niektóre z atutów montowanego przez nas sprzętu. Wykonujemy duże instalacje oraz małe dla domów jedno i wielorodzinnych. 

Wideodomofony- Funkcjonalność, bezawaryjność i nienaganny wygląd to cechy, które proponuje Państwu Urmet, Vidos oraz Dahua. Doświadczenie podpowiada nam, że jest to najlepszy sprzęt wideodomofonowy na rynku. Polecamy go zarówno dla właścicieli domów, jak i dla wspólnot mieszkaniowych i firm. U nas otrzymają państwo nawet 36 miesięcy gwarancji. Możemy zbudować dla Państwa systemy ze stacjami portieskimi, szyfratorami, czytnikami linii papilarnych itd.

Chcałbyś zamontować domofon zintegrowany ze skrzynką na listy, ale nie wiesz jaki zostawić otwór? Wymiary znajdziesz na dole strony w załącznikach (Pobierz załączniki)

Telewizja dozorowa CCTV- Dahua to wiodący producent sprzętu telewizji przemysłowej. W ofercie znajdziecie Państwo zarówno kamery budżetowe, wysokiej rozdzielczości, specjalistyczne, wydajne rejestratory oraz switche. Wygodna i intuicyjna aplikacja do podglądu oraz obsługi urządzeń to ogromny atut w branży. Sprzęt Dahua montujemy od kilku lat i polecamy go wszystkim naszym klientom.

Systemy alarmowe SSWIN- W dziedzinie systemów sygnalizacji włamania i napadu Satel to jedyny słuszny i dobry wybór. Nasz Polski producent proponuje najwyższej klasy osprzęt, funkcjonalne rozwiązania, niezawodność, dobry serwis, łatwość obsługi i ciekawy design. Jest to jedna z niewielu Polskich firm wyznaczająca standardy nie tylko w Polsce, ale i w Europie.

ROZWIĄZANIA W SYSTEMACH WIDEODOMOFONOWYCH:

 • systemy IP- odbieranie połączeń i sterowanie ryglem online
 • zdjęcia- automatyczne wykonanie zdjęć osób podchodzących do bramofonu
 • czytnik RFID- otwieranie rygla za pomocą karty, breloka zbliżeniowego
 • czytnik linii papilarnych- otwieranie rygla przystawiając palec do określonego pola
 • szyfrator- otwieranie rygla wpisując kod wejścia
 • stacja portierska- połączenie lokal-ochrona, ochrona-lokal
 • elektrozwory i elektrozaczepy rewersowe- przy zaniku zasilana wejścia otwierają się
 • elektrozwory i elektrozaczepy z pamięcią- możliwość otwarcia furtki przed wyjściem z domu, pozostaje otwarta do zamknięcia
 • otwieranie bramy- dodatkowy przycisk do otwierania bramy wjazdowej
 • przycisk wyjścia- ukryty przycisk do otwierania furtki przez wychodzących użytkowników
 • systemy 2 żyłowe- możliwość wymiany instalacji dzwonkowej na wideodomofon

OBSZAR DZIAŁANIA:

Piaseczno

Okolice Piaseczna: Konstancin-Jeziorna, Mysiadło, Zgorzała, Dawidy, Podolszyn, Janczewice, Stara Iwiczna, Lesznowola, Magdalenka, Kuleszówka, Głosków, Głoków, Wólka Pęcherska, Jesówka, Zalesie Górne, Żabieniec, Jastrzębie, Siedliska, Kierszek, Julianów, Józefosław