Montaż kamer, alarmów, domofonów Pruszków "nowoczesne, funkcjonalne, niezawodne"

Systemy ochrony mienia i kontroli dostępu to w dzisiejszych czasach podstawa bezpieczeństwa. Dobierzemy dla Państwa sprzęt przystosowany do oczekiwań użytkowników, w atrakcyjnej cenie i wysokiej jakości. Nasz zespół to grono młodych, wykształconych i doświadczonych specjalistów. Zajmujemy się realizacją inwestycji, sprzedażą produktów oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Wybierając naszą firmę zyskują Państwo gwarancję door-to-door, z możliwością wydłużenia do 36 miesięcy. Podstawą naszej działalności jest zadowolenie klienta. Dlatego kładziemy duży nacisk na terminową realizację inwestycji, sybki serwis, bezawaryjność montowanego sprzętu, jakość wykonanych prac oraz kulturę i aparycję naszych pracowników. Obszar naszej działalności to Pruszków i okolice takie jak: Piastów, Ożarów Mazowiecki, Babice, Bronisze, Komorów, Janki, Nadarzyn, Brwinów i inne. W celu uzyskania oferty prosimy o kontakt pod numerem telefou 792 311 822 lub adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Telewizja dozorowa CCTV- Dahua to profesjonalne produkty dla telewizji przemysłowej w atrakcyjnej cenie. Charakteryzuje je wysoka jakość, zaawansowanie technologizne, elegancki wygląd, łatwość użytkowania i niska awaryjność. Montujemy i polecamy je wszystkim naszym klientom, zarówno prywatnym, jak i tym bardziej wymagającym. Sprzęt Dahua pozwoli nam zabezpieczyć w odpowiedni sposób każdy obiekt.

Wideodomofony- Urmet, Vidos, Dahua to wiodący producenci systemów wideo kontroli dostępu. Z asortymentu tych firm możemy wybrać dla Państwa niezwykle funkcjonalny system z eleganckim designem. Urmet jest najlepszym rozwiązaniem dla dużych bloków i osiedli, Vidos to świetne wideodomofony dla domów jednorodzinnych (również zintegrowane ze skrzynką na listy), Dahua proponuje nam nowoczesne rozwiązania IP ze zdalnym dostępem i obsługą.

Domofony- Commax oraz Urmet jest świetnym wyborem dla mniej wymagających klientów. Postawową zaletą takich rozwiązań jest mała awaryjność. Urmet to solidne domofony analogowe i cyfrowe, między innymi zintegrowane ze skrzynką pocztową. Commax to jeden z najstarczych producentów domofonów proponujący tanie, a zarazem dobre domofony (również z czytnikami kart i breloków).

Chciałbyś zamontować domofon zintegrowany ze skrzynką na listy, ale nie wiesz jaki zostawić otwór? Wymiary znajdziesz na dole strony w załącznikach (Pobierz załączniki)

Systemy alarmowe SSWIN- Satel to najwyższa jakość w dziedzinie systemów sygnalizacji włamania i napadu. Nasz Polski producent gwarantuje sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów, pomoc techniczną, najwyższą jakość i bezawaryjność systemu, elegancki design i duży wybór sprzętu (mniej lub bardziej zaawansowanego). Według nas Satel jest jedynym słusznym wyborem.

 alarmy sswin pruszków

 KODIF TO:

  • szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny door-to-door
  • wydłużenie gwarancji do 36 miesięcy
  • bezpieczeństwo mienia i bliskich- nasi serwisanci posiadają  zaświadczenia o niekaralności
  • fachowość wykonanych prac- posiadamy również świadectwa kwalifikacji oraz dyplomy ze szkoleń
  • konkurencyjne ceny- wysokie rabaty u dystrybutorów
  • wyposażone biuro oraz magazyn

OBSZAR DZIAŁANIA:

Pruszków

Okolice Pruszkowa: Piastów, Konotopa, Mory, Jawczyce, Ożarów Mazowiecki, Duchnice, Babice, Latchorzew, Bronisze, Ołtarzew, Domaniew, Parzniew, Kanie, Nowa Wieś, Otrębusy, Strzeniówka, Granica, Komorów, Pęcice, Wypędy, Janki, Falenty, Wolica, Walendów, Nadarzyn, Brwinów