Udrażnianie kanalizacji, przepychanie, czyszczenie rur kanalizacyjnych

Masz niedrożny odpływ w mieszkaniu, w domu, w biurze? Prowadzisz restaurację, a Twoje rury bez przerwy się zapychają? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Proponujemy Państwu pełen serwis wewnętrznej instalacji kanalizacyjnej.

OFERUJEMY:

  • mechaniczne udrażnianie kanalizacji
  • czyszczenie kanalizacji myjką ciśnieniową 
  • serwis 24h przez 7 dni w tygodniu

ZAMÓWIENIE USŁUGI:

  • dzwoniąc pod numer tel.792 311 822
  • wysyłając sms pod numer tel.792 311 822
  • wysyłając e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mechaniczne udrażnianie:

Jest to najtańsza i w większości przypadków skuteczna metoda przepychania zatorów w rurach. Polega na wsuwaniu sprężyny do rury odpływowej. Duży zakres długości oraz grubości sprężyn pozwala na przepchanie każdego odcinka kanalizacji.

Czyszczenie kanalizacji:

Jest to najbardziej efektywna metoda przy odpływach silnie zatłuszczonych. W kuchniach, tam gdzie pracują zmywarki, rozdrabniacze ścieków, pralki. Czyszczenie jest również konieczne na długich odcinkach rur, gdzie zostały zastosowane niewielkie spadki, przez co w rurach zalegają różnego rodzaju zanieczyszczenia. Woda pod ciśnieniem udeża w ścianki rury, powodując odrywanie się zgromadzonych osadów.

OBSZAR DZIAŁANIA:

Warszawa: Anin, Bemowo, Białołęka, Bielany, Bródno, Gocław, Grochów, Imielin, Mokotów, Miedzeszyn, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Tarchomin, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz

Okolice Warszawy: Brwinów, Izabelin, Konstancin Jeziorna, Legionowo, Łomianki, Nadarzyn, Marki, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Piastów, Pruszków, Raszyn, Stare Babice, Sulejówek, Ząbki, Zielonka, Józefów